KANDYDACI NA RADNYCH K.W.W. „PRZYSZŁOŚĆ BRODNICY”
OKRĘG WYBORCZY NR 1 (7 mandatów, 7 358 wyborców)
Ulice: 15 Lipca, Aleja Józefa Piłsudskiego, Aleksandra Kruszczyńskiego, Anieli Krzywoń, Azaliowa, Batalionów Chłopskich, Beskidzka, Bieszczadzka, Bohaterów Września, Cicha, Cmentarna, Familijna, Fryderyka Chopina, gen. Andersa, Gen. J. Bema, Generała Stanisława Maczka, Gen. Władysława Sikorskiego, Graniczna, Henryka Wieniawskiego, Iglasta, Ignacego Łyskowskiego, Jabłkowa, Jana Pawła II, Jasna, Jeziorna, Kalinowa, Karbowska, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Karkonoska, Karpacka, Klemensa Malickiego, Kolejowa, Królowej Jadwigi, Ks. Jerzego Popiełuszki, Ks. Kujota, K. Szymanowskiego, Kwiatowa, Limbowa, Ludwika Grzemskiego, Łazienna, Macieja Rataja, Marcina Kasprzaka, Marii Konopnickiej, mjr H. Sucharskiego, Natalisa Sulerzyskiego, Niskie Brodno, Okrężna, Osiedlowa, Paderewskiego, Partyzantów, PCK, Pienińska, płk. Aleksandrowicza, Podhalańska, Pomorska, Powstańców Wielkopolskich, Północna, Półwiejska, Przy Strudze, Rondo Olsztyńskie, Rondo Toruńskie, Różana, Sądowa, Sienkiewicza, Siewna, Skarpa, Skromna, Skwarna, Sokołów, Spacerowa, Stanisława Moniuszki, Staszica, Stefana Czarnieckiego, Stokowa, Strażacka, Sudecka, Świętokrzyska, Targowa, Tatarakowa, Tatrzańska, Topolowa, Wczasowa, Wesoła, Wiejska, Wincentego Pola, Władysława Jagiełły, Wojska Polskiego, Wrzosowa, Wybickiego, Zakątek, Zawiszy Czarnego, Zielona, Żeglarska.
1. Jarosław Radacz
2. Brygida Bartkowska
3. Andrzej Sobiechowski
4. Alicja Beksa
5. Ewa Hekert
6. Stanisław Kowalski
7. Katarzyna Michalska
8. Błażej Zwierzchlewski
9. Tadeusz Kuroś
OKRĘG WYBORCZY NR 2 (7 mandatów, 7 513 wyborców)
Ulice: 700-lecia, 18 Stycznia nieparzyste od nr 3 do nr 51 i parzyste od nr 6 do nr 36, 3 Maja, Agrestowa, Akacjowa, Aleja Jana Mełnickiego, Aleja Leśna, al. Wędkarzy, Armii Krajowej, Bazarowa, Bolesława Chrobrego, Bolesława Prusa, Cisowa, Cypriana Kamila Norwida, Czwartaków, Długa, Duży Rynek, Dworcowa, Elizy Orzeszkowej, Erazma Glicznera, Farna, Gajdy, Gen. Józefa Hallera, Grażyny, Groblowa, Grunwaldzka, Jagodowa, Jana Kasprowicza, Jatki, Jodłowa, Juliana Tuwima, Kamionka, Kasztanowa, Kilińskiego, Kombatantów, Kopernika, Kościelna, Kościuszki, Krótka, Kręta, Lidzbarska nieparzyste od nr 1 do nr 29 i parzyste od nr 6 do nr 18, Malinowa, Mały Rynek, Matejki numery parzyste, Mazurska, Mickiewicza, Mikołaja Reja, Miła, Modrzewiowa, Mostowa, Nad Drwęcą, Nowa, Nowa Kolonia, Ogrodowa, Piaski, Piękna, Piwna, Plac im. Papieża Jana Pawła II, Plac 3 – ego Maja, Pocztowa, Podgórna, Podmiejska, Południowa, Poprzeczna, Porucznika Daniela Różyńskiego, Porzeczkowa, Poziomkowa, Promykowa, Przedzamcze, Przesmyk, Przykop, Reymonta, Rondo Warszawskie, Rzeźnicka, Słoneczna, Sosnowa, Spokojna, Stary Plac Szkolny, Stepowa, Strumykowa, Strzelecka, Sybiraków, Szarych Szeregów, Średnia, Świerkowa, Św. Jakuba, Truskawkowa, Tulipanowa, Tylna, Ustronie, Warszawska, Wąska, Wierzbowa, Wiśniowa, Wodna, Wysoka, Zacisze, Zamkowa, Zduńska, Źródlana, Żeromskiego, Żwirki i Wigury, Żwirowa.
1. Wiesław Kalinowski
2. Wojciech Kryger
3, Violetta Płoska
4. Bernadeta Leśniak
5. Stella Sosnowska
6. Aneta Giemza-Bartnicka
7. Joanna Sobolewska
8. Artur Dombrowski
OKRĘG WYBORCZY NR 3 (7 mandatów, 6 780 wyborców)
Ulice: 67 Pułku Piechoty, 18 Stycznia nieparzyste od nr 53 do końca ulicy i parzyste od nr 36B do końca ulicy, Anny Wazówny, Boczna, Ceglana, Emilii Plater, Feliksa Smoczyńskiego, Generała Stanisława Pruszyńskiego, Jagiellońska, Jana Chodkiewicza, Jana Janaszka, Jana III Sobieskiego, Janusza Korczaka, J. Kochanowskiego, J. Słowackiego, Kazimierza Wielkiego, Krańcowa, Lidzbarska nieparzyste od nr 31 do końca ulicy i parzyste od nr 20 do końca ulicy, Lipowa, Litewska, Maksymiliana Klinickiego, Mała, Matejki numery nieparzyste, Michałowska, Mieszka I, Młyńska, Nad Stawem, Polna, Prosta, Skrajna, Stanisława Wyspiańskiego, Stanisława Żółkiewskiego, Szkolna, Waryńskiego, Wincentego Witosa, Władysława Łokietka, Władysławy Zieleniewskiej.
1. Krzysztof Socki
2. Marta Szmidt
3. Mateusz Szafrański
4. Maria Półchłopek
5. Marcin Pawlak
6. Ilona Zwierzchlewska
7. Radosław Konopka
8. Ewa Sokalska-Wiśniewska
9. Mariusz Kowalski